Porto Underseat Trolley 14"
Art.nr. 1502381-536
Minste antall: 1 stk
Kompakt ABS-hardcase-trolley, solid og lett. Utformet som håndbagasje og egnet for bruk hos alle flyselskaper. Passer enkelt under flysetet og er dermed den ideelle reisefølgen for korte turer og forretningsreiser. Trolleyen har overraskende mye oppbevaringsplass og er fullstendig fôret med 210D polyester. Klær og andre gjenstander holdes pent på plass takket være et lukkbart glidelåslomme, et mindre glidelåslomme i mesh og elastiske stropper. Utstyrt med et håndtak for å bære kofferten, metallramme, uttrekkbar aluminiumsstang og to gummihjul for komfortabel transport. Kapasitet ca. 24 liter.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
439,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester 210D, ABS |
| Lengde | 30 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Vekt | 1800 g |
| Volum | 24000 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
