Jasper 280 g/m² OCS organisk resirkulert unisex collegegenser
Art.nr. 3956101
Minste antall: 1 stk
Jasper OCS organisk resirkulert unisex collegegenser er laget av en blanding av 280 g/m² OCS-sertifisert organisk bomull og resirkulert polyester. Med en flatstrikket ribbet v-innsats på midten foran og en mykt børstet innside gir den en koselig følelse. Hvert produkt har Aware-sporing, noe som sikrer full oversikt over den ansvarlige produksjonsprosessen.
0,89 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 360,00 | 350,00 | 340,00 | 330,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtrykk | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 80% Organisk bomull og 20% Resirkulert polyester, 280 g/m2 |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 51x36x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159746881 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | OEKO-TEX®,OCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
Se alle produkter fraElevate
| S | 279 |
| M | 420 |
| L | 336 |
| XL | 162 |
| 3XL | 37 |
| 3XS | 20 |
| 4XS | 20 |
| XXS | 40 |
| XS | 84 |
| XXL | 95 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
