Citrine 185 g/m² twillskjorte for dame
Art.nr. 3950590
Minste antall: 1 stk
Citrine langermet dameskjorte i twill kombinerer myk struktur med feminin letthet. Den er laget av bomullstwill av høy kvalitet og har en glatt, diskré skinnende tekstur som gir god komfort i hverdagen. Den vanlige passformen, formet med innsnitt foran og bak, skaper en flatterende silhuett uten å gå på bekostning av komforten. Designet med åpen krage for en moderne vri, tar Citrine deg uanstrengt fra arbeidsdag til helg og tilfører tidløs kvalitet til enhver garderobe.
1,81 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 520,00 | 500,00 | 480,00 | 470,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtrykk | 1,81 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Woven twill i Bomull, 185 g/m2 |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 36x56x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159728252 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
Se alle produkter fraElevate
| XXS | 40 |
| XS | 63 |
| S | 50 |
| M | 117 |
| L | 194 |
| XL | 100 |
| XXL | 70 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
