Apollo 245 g/m² langermet unisex poloskjorte
Art.nr. 3955090
Minste antall: 1 stk
Apollo unisex langermet poloskjorte tilbyr et klassisk og sofistikert utseende, laget av 245 g/m² pikéstrikk i 100 % bomull for bruk året rundt. Den har pick-stitch detaljer for en raffinert finish, med nakkehempe i samme materiale for slitestyrke og sidesplitter med innsatser i samme materiale for økt bevegelsesfrihet. Transfermerking sikrer komfort uten etiketter. Denne polotrøyen er utstyrt med AWARE sporbarhetsteknologi og inkluderer et digitalt produktpass for bekreftet åpenhet.
2,84 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 370,00 | 350,00 | 340,00 | 330,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 40 |
| CO2-avtrykk | 2,84 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 100% Bomull |
| Emballasje | 30stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 46x36x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159744375 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Vesker og tilbehør med en moteriktig kombinasjon av utendørsliv og urbane trender.
Se alle produkter fraElevate
| S | 169 |
| M | 500 |
| L | 574 |
| XL | 442 |
| 3XL | 196 |
| 3XS | 60 |
| 4XS | 30 |
| XXS | 78 |
| XS | 113 |
| XXL | 226 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
