Dokumenter & spesifikasjoner
Nano
Art.nr. 53101
Minste antall: 1 stk
3-lags softshell med membran, imponerende softshell-tekstur, Nanotex®-finish hindrer vanninntrengning, spoleglidelås i full lengde med klaff, hette med snøring, hette og ermer justerbar med borrelås, lommer med omvendt glidelås, brystlomme, buet og litt forlenget ryggdel, kontrastelementer, Vedlikeholdsinformasjon for softshell-stoff
Velg variant
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 694,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Grammage | 280 g/m² |
| Materialets sammansättning | 4 % elastan |
| Tyg | NANOTEX® RESIST |
| Vattentät | 5 000 mm |
| Andningsbar | 600 g/m²/24 h |
| Tvättbar vid | 30 °C |
| Etikett | vävd |
| Typ av tillämpning | broderi, digital överföring, litografisk överföring, screentryck överföring, etikettbyte |
| Minsta antal styck | 1 pcs |
| Styck i påse | 1 pcs |
| Modell | Herr |
| Materiale | Softshell: 100 % polyester, NANOtex®-yta TPU-membran perforerad mikrofleece: 100 % polyester vattentät 5 000 mm, andningsförmåga 600 g/m²/24h |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| S | 1286 |
| M | 284 |
| L | 10 |
| XL | 179 |
| 2XL | 84 |
| 3XL | 18 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
