Indianapolis 140 g/m² teknisk t-skjorte for barn
Art.nr. k66508a
Minste antall: 1 stk
Teknisk og pustende materiale. Raglanerme i kontrastfarge. Rund hals med forsterkede sømmer i kontrastfarge. Avtakbar etikett.
0,76 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 8 varianter
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 52,00 | 51,00 | 50,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 4 | |
| 8 | |
| 12 | |
| 16 |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,76 kg |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4,75kg |
| Emballasje | 26x37x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159674290 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Roly er et av de mest anerkjente merkene på det europeiske markedet for tekstilprodukter til markedsføring, inkludert fritidsklær, sportsklær, arbeidsklær osv. Roly tilbyr en kombinasjon av verdier, følelser og holdninger som går utover det konvensjonelle, med et stort utvalg av stoffer, design og farger, samt en egen forpliktelse til å tilfredsstille kundenes behov.
Se alle produkter fraRoly®
| 4 | 84 |
| 8 | 49 |
| 12 | 15 |
| 16 | 61 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
