Dokumenter & spesifikasjoner
Leja - Drake til barn
Art.nr. 5066606
Minste antall: 1 stk
Drake som det kan farges på med fire fargeblyanter, plasthemper, hale, spiler og nylonsnøre med plasthåndtak.. Logo trykkes på pakningen.
Merking
39,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 40 x 50,5 cm |
| Materiale | Plast, Nylon |
| Trykkeflate | 10 x 3 cm |
| Vekt | 0.052 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 7872 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
