Navneskilt Akryl rektangulært
Art.nr. Q3001-02
Minste antall: 1 stk
Plastnavneskilt med et frostet lag av hvit akryl som gir trykket en skyggeeffekt
Merking
Tillägg
Vårt mest solgte vedlegg.
Magnet med klipsfunksjon. For kåper, jakker og lignende.
Passer til alle navneskilt med mål på minst 85x25mm.
Hvis du vil at vi lagerfører navneskiltene og du ringer.
Velg variant
| Antall | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 150,50 | 138,00 | 131,00 | 124,00 | 116,50 | 109,50 |
Velg størrelser og antall.
| Variant | Antall |
|---|---|
| 60x32 mm | |
| 68x25 mm |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Akryl, Plast |
| Høyde | 32 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Størrelse | 60 mmx32 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
