Senator Challenger Frosted kulepenn
Art.nr. 262048-006
Minste antall: 1 stk
Kulepenn med blått blekk av merket Senator®. Med transparentfarget skaft, stor klips og trykknapp. Made in Germany.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,50 | 11,50 | 10,50 | 9,73 | 9,37 | 9,02 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14.8 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 8 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | Germany |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Siden 1920 har Senator designet og produsert kulepenner av høy, tysk kvalitet til gode priser. Senator kulepenner er beundret verden over. Senator følger med tiden noe som gir resultat i form av moderne design og stor funksjonalitet. Det er lagt stor vekt på fine detaljer, som gir hver kulepenn en unik karakter. Senator gir fremragende kvalitet.
Se alle produkter fraSenator®
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
