Kulepenn Parker Jotter originaler resirkulert
Art.nr. GI9443-01
Minste antall: 1 stk
Parker Jotter Originals - Resirkulert kulepenn med klikkmekanisme. Prisen inkluderer gaveeske.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 133,50 |
Velg størrelser og antall.
| Variant | Antall |
|---|---|
| Blue refill | |
| Black refill |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Plast, Rustfritt stål |
| Høyde | 3,7 cm |
| Bredde | 5,5 cm |
| Lengde | 18 cm |
| Størrelse | 5,5 cmx3,7 cmx18 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 74/1.44 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 16 cmx16 cmx14 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI944301128 | 168 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
