Ebony Bamboo kulepenn
Art.nr. 263369-945
Minste antall: 1 stk
Kulepenn med blått eller sort blekk. Skaft av bambus, kromringer og metallklipp/trykknapp.
Merking
Velg variant
10,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Bambus |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 17 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
