Kyle 23" automatisk paraply med treskaft og -håndtak
Art.nr. 10904802
Minste antall: 1 stk
Når du leter etter en stilig paraply, er Kyle svaret. Det automatiske systemet gjør at paraplyen kan åpnes med ett klikk. Videre består paraplyen av metallspiler og et elegant treskaft og håndtak. Store dekorasjonsflater og tilgjengelig i ulike farger.
3,37 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 96,00 | 94,00 | 92,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 3,37 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester |
| Diameter | 106cm |
| Størrelse | 88 x Ø 106 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 15x96x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159152071 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6666 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
