Dokumenter & spesifikasjoner
Filt - Nøkkelring - filt
Art.nr. 9323503
Minste antall: 1 stk
rPET nøkkelring i filt.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
4,62 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14 x 3 x 0,6 cm |
| Materiale | Plast (rPET) |
| Trykkeflate | 7 x 2 cm |
| Vekt | 0.008 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 18331 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
