Bambox Bamboo Speaker Speaker høyttaler
Art.nr. 265859-823
Minste antall: 1 stk
ABS-høyttaler med bluetooth med kabinett lagd av FSC 100% sertifisert bambus. Den trådløse Bluetooth-høyttaleren på 3W (versjon 4.1) er oppladbar og har utmerket lydgjengivelse. Strøm 300 mAh/3,7V. Rekkevidde på opptil 10 meter. Enkel å betjene og kompatibel med de vanligste smarttelefonene og nettbrettene. Inkluderer USB-C ladekabel og brugsanvisning.
Merking
147,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ® FSC-Bambus, Resirkulert ABS |
| Lengde | 5.1 cm |
| Diameter | 5.9 cm |
| Vekt | 108 g |
| Volum | 107.5362 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Sertifikat | , |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
