Dokumenter & spesifikasjoner
Soft wall Semi D (rPET)
Art.nr. 6130-82
Minste antall: 1 stk
Soft Wall Semi D har en tynn rørkonstruksjon som er svært enkel å montere. Trykkmaterialet er 230 g rPET, en miljøsertifisert (GRS) tekstil med lett stretch som trekkes over rammen og gir et glatt og pent uttrykk når veggen er montert. I leveransen inngår rørstativ samt veske.
Også kjent som: Eventvegg, Messevegg, Stretch wall, Softwall.
| Antall | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 12310,00 | 11695,50 |
Velg størrelser og antall.
| Typ | Antall |
|---|---|
| trykk på en sida | |
| trykk på båda sidor | |
| Belysning LED med fäste |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 300 x 228cm (bxh) |
| Materiale | Aluminium, rPET 230g |
| Vekt | 14kg |
| Trykkmetoder | Sublimeringstrykk på rPET 230g |
| Tilgjengelig tilbehør | Belysning |
| Leveringstid | ca 2 uker etter godkjenning |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
