Dokumenter & spesifikasjoner
Pop-up tekstil buet (rPET)
Art.nr. 6130-11-12
Minste antall: 1 stk
Pop-up tekstil buet er en stilren buet vegg for messer og eventer. Den felles enkelt opp og ned og tar liten plass under transport. Finnes i to størrelser, høyde 226 cm. Trykkmaterialet er 230 g rPET som er miljøsertifisert (GRS) og gir dyp fargegjengivelse. Transportveske følger med, belysning er tilvalg. Også kjent som: Eventvegg, Messevegg, Stretch wall.
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 11043,00 |
Velg størrelser og antall.
| Typ | Antall |
|---|---|
| 3x3 (264x226x58 cm) inkl. trykk | |
| 4x3 (328x226x78 cm) inkl. trykk | |
| LED belysning med fäste |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium, rPET 230g |
| Vekt | 16/18kg |
| Trykkmetoder | Sublimeringstrykk på rPET 230g |
| Tilgjengelig tilbehør | Mässbord / transportväska |
| Leveringstid | ca 2 uker etter godkjenning |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
