Cobble A6 wire-o notatblokk av resirkulert papp med spiral og steinpapir
Art.nr. 10773306
Minste antall: 1 stk
Notatblokk i A6 størrelse med spiralrygg, permer av resirkulert papp og penneløkke. Har 70 stk. 60 g/m² linjerte ark laget av stein. Steinpapir er 100% trefritt og produksjonsprosessen bruker mindre energi sammenlignet med resirkulert eller nytt tremassepapir. Papiret er vann- og rivebestandig og har en naturlig hvit farge (ingen bleking involvert).
0,14 kg
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 31,00 | 30,00 | 29,00 | 28,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 0,14 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert kartong, Steinpapir |
| Størrelse | 14,5 x 1 x 9,5 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 25x47x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159542636 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 21862 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
