Alora kjøkkenhåndkle av 200 g/m² resirkulert bomull
Art.nr. 11332607
Minste antall: 1 stk
Kjøkkenhåndkle laget av 100 % GRS sertifisert 200 g/m² resirkulert bomull, med en karakteristisk kontrastløkke. Håndklestørrelse: 50 x 50 cm.
0,37 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 41,00 | 39,00 | 38,00 | 37,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtrykk | 0,37 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | GRS sertifisert resirkulert bomull, 210 g/m2 |
| Størrelse | 50 x 50 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14,25kg |
| Emballasje | 19x60x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159669739 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiGRSSA8000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2176 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
