Dokumenter & spesifikasjoner
Ranger
Art.nr. W0402
Minste antall: 1 stk
Linning med elastisk rygg, sidelukning med knapp, justerbare seler med spenne og elastisk innlegg , 14 multifunksjonelle lommer, forsterket materiale i knedelen, plast D-ring og karabinkrok for nøkler og ID-kort , hammerløkke, doble sømmer for ekstra slitestyrke, svært motstandsdyktig stoff i 01 farge, retroreflekterende elementer
Velg variant
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 553,50 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 44/46 | |
| 48/50 |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materialets sammansättning | 65 % polyester |
| Grammage | 270 g/m² |
| Tvättbar vid | 40 °C |
| Etikett | vävd |
| Typ av tillämpning | broderi, screentryck, digital överföring, litografisk överföring, screentryck överföring, etikettbyte |
| Minsta antal styck | 1 pcs |
| Styck i påse | 1 pcs |
| Certifieringar | CE |
| Modell | Herr |
| Materiale | Slätväv, 65 % polyester, 35 % bomull, 270 g/m²; 100 % polyamid, 210 g/m² |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| 44/46 | 52 |
| 48/50 | 34 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
